İlk konunuz

Aşağa gitmek

İlk konunuz

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Kas. 30, 2018 10:55 am

Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine tıklayın..

Görünüş nasıl değiştirilir ?
Forumunuzun görünüşünü bir tema seçerek değiştirebilirsiniz (her tema farklı resimler, renkler ve simgeler barındırır). Bunu yapmak için yönetim paneline gidip Stil Yönetimi'ndeki Yönetim üzerine tıklayınız ve gösterilen temalardan birini seçiniz. Daha sonra değişiklik yapabilir veya başka bir tane seçebilirsiniz..

Kategoriler ve forumlar nasıl yönetilir ?
Herhangi bir zamanda oluşturduğunuz kategori ve forumları ekleyebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bunu yapmak için, yönetim paneline gidin Forum Yönetimi'nde "Bir link ekle" (bir kategori veya forum) üzerine tıklayın. İlk defa kullananların nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilmeleri için, daha sonra silmek üzere deneme kategorileri ve deneme forumları oluşturmalarını salık veririz.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 4
Kayıt tarihi : 30/11/18

Kullanıcı profilini gör http://nocturna.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: İlk konunuz

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Kas. 30, 2018 12:33 pm

isim & isim
bu kadını eskiden naz kullanıyordu
O günden sonra sık sık dönüşmeye başlamakla beraber, sık sık düşündü de. Halinden son derece mutlu olsa da, neden bu hayvan olduğunu merak ediyordu. Hiçbir zaman bunu kesin olarak öğrenemeyecekti bir tanrı ile tanışmadığı müddetçe. Ama iki ay içinde kendisine birkaç kabul görülebilir yanıt vermişti. Öncelikle, vahşiydi. Saldırgan veya deli değildi kesinlikle; ama doğanın kanunlarını benimsemiş ve bir insana göre ilkel yapılarını daha çok kabul eden bir kız olduğundan vahşiliği ruhuna işlemiş olmalıydı. İkinci olarak, farklıydı. Bir antikaydı insanlar açısından muhtemelen, bir ulu kurtun da olduğu gibi. Güce az önem vermesi, sosyal ilişkileri önemsiz bulması ve hayvanları kendi ırkından üstün görmesi ile farklılığı seçiliyordu insanoğlundan. Son olarak ise; özgürdü. Bir ulu kurt gibi bağlı kalmazdı bir yere, kendi sürüsü dışında. Hiçbir güç onu tutmaya yetmezdi, kimse ona karşı koyamazdı. Bedenen olmasa da zihnen özgürlüğü vardı kızın. Ailesi de hiçbir zaman fikir dayatmamıştı. Bu sebeple kendi görüşlerini geliştirme fırsatı olmuştu hep. Hatta bir ulu kurta dönüştüğünde, kendisiyle ilk gurur duyan kişi babası olmuştu, insanlardan hoşlanmadığı için hayvanlar alemine katılmak istediğini bilse de. Bu aykırı görüşlerine rağmen kızı daima destekleyen babasına çok şey borçluydu sahiden de.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 4
Kayıt tarihi : 30/11/18

Kullanıcı profilini gör http://nocturna.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz